Draco wygrywa PGL i zgarnia 4 tysiące euro

Niesamowite zwycięstwo polskiego gracza w międzynarodowym finale ProGamer League. Krzysztof "Draco" Nalepka niespodziewanie pokonał faworytów turnieju i we wspaniałym stylu wygrał całą imprezę. Sukces nie pozostał obojętny dla portfela Polaka. Draco za zajęcie pierwszego miejsca zgarnął aż cztery tysiące euro!

LANowe finały ProGamer League były dla graczy nie lada wyzwaniem. Na zagranicznym turnieju stawiła się prawdziwa śmietanka międzynarodowej sceny Starcrafta. Wśród zawodników znalazły się gwiazdy takie jak Enfury.com, Pj, Bet.Lx, Legenda czy wreszcie sam Draco.

Nasz zawodnik pokazał klasę godną prawdziwego mistrza. W finale, na mapie Tau Cross, udało mu się w fantastycznym stylu pokonać rewelacyjnego Enfury.com (3:1). Dzięki temu wygrał całe PGL 2007 i zgarnął cztery tysiące euro.