LG G7050

LG G7050 zapowiadał się jako niewielki, acz funkcjonalny telefon, nawet z pewnymi nowatorskimi rozwiązaniami.

LG G7050 zapowiadał się jako niewielki, acz funkcjonalny telefon, nawet z pewnymi nowatorskimi rozwiązaniami.

Odkąd LG udało się porozumieć z polskimi operatorami, wprowadza na rynek coraz to nowe modele swoich telefonów. Model G7050 na wielu bilboardach prezentuje się wyśmienicie.

Po pierwsze, wyświetlacz pokazujący do 65 tysięcy kolorów w tak niewielkim telefonie powinien prezentować się wybornie. Interesująco zapowiadała się przesuwana klawiatura - zakrywa część ekranu, gdy telefon masz w kieszeni, umożliwiając sprawdzenie na przykład, kto dzwoni. Po jej przesunięciu odsłania się wyświetlacz, co pozwala na komfortowe korzystanie z wielu funkcji telefonu. LG G7050 ma też wbudowany aparat cyfrowy, a zdjęcia przesłać można przez port IrDA. Z pozoru ciekawy, funkcjonalny i ładny telefon.

W rzeczywistości

W rzeczywistości nie da się o nim powiedzieć zbyt wielu ciepłych słów. Barwy na ekranie są blade, a rozdzielczość niezadowalająca. Przesuwana klawiatura w praktyce jest bardzo niewygodna - podczas pisania SMS-u często przypadkowo można ją przesunąć. Same klawisze stanowią jednolitą płaszczyznę i dlatego łatwo nacisnąć niewłaściwy.

Obudowa telefonu nasuwa skojarzenia z atrapami komórek sprzedawanych w kioskach. Został jeszcze aparat cyfrowy, ale wątpię, aby ktoś z niego korzystał - jakość wykonanych zdjęć jest słaba.

Telefon mimo teoretycznie ciekawych funkcji całkowicie odstaje od konkurentów, przede wszystkim pod względem jakości. Jeżeli myślisz o kupnie LG G7050, zastanów się dobrze, zanim to zrobisz.

Informacje LG Electronics Polska, tel. (22) 6061451, http://www.lge.pl

Cena zależna od operatora


Zobacz również