Mapa Polski 2001

Program może z powodzeniem konkurować z najpopularniejszą aplikacją tego typu, jaką jest Autoroute firmy Microsoft.

Program może z powodzeniem konkurować z najpopularniejszą aplikacją tego typu, jaką jest Autoroute firmy Microsoft.

Aplikacja przedstawia Polskę wraz z przyległymi do niej sporymi fragmentami krajów ościennych. Na podstawie określonych przez użytkownika punktów początku i zakończenia trasy (możliwe jest również ustawienie punktów przelotowych lub oznaczenie miejsc, przez które nie chcemy przejeżdżać) w ciągu kilku sekund rysowana jest trasa oraz generowany dokładny wykaz miejscowości i punktów orientacyjnych, które znajdują się na drodze do celu.

Mapa Polski 2001 zawiera ponadto 375 dokładnych planów miast, bazę ponad 10 000 miejsc noclegowych w kraju i zagranicą, przewodnik turystyczny ze znajdującymi się w nim ponad 600 zdjęciami, a także bardzo przydatną bazę ważnych instytucji krajowych, takich jak banki, urzędy, hotele, szpitale. W komplecie z programem oferowany jest książkowy samochodowy atlas Polski i Europy, zawierający uproszczone plany najważniejszych miast.

Zarejestrowani użytkownicy programu mogą także korzystać z aktualizacji przez Internet, jako że program jest wciąż rozwijany. Z całą pewnością można powiedzieć, że jest to obecnie najlepsza multimedialna mapa samochodowa dostępna na naszym rynku.

Rodzaj: multimedialna mapa samochodowa

Producent: Cartall, www.cartall.com.pl

Cena: 99 zł


Zobacz również