Mediatech MT-180

Obsługując aplikacje systemu Windows, można posługiwać się myszą, trackballem lub touchpadem. Można również specjalnym piórem oraz tabletem.

Obsługując aplikacje systemu Windows, można posługiwać się myszą, trackballem lub touchpadem. Można również specjalnym piórem oraz tabletem.

Tablet Mediatech MT-180 jest dalekim krewnym tabletów profesjonalnych używanych przez komputerowych grafików i projektantów CAD. Służy przede wszystkim do prac biurowych, takich jak np. zakreślanie dokumentów, wypełnianie formularzy, składanie podpisów pod przesyłkami faksowymi.

Tablet dzięki wbudowanym dwóm przyciskom oraz reagującej na siłę nacisku końcówce (rozpoznającej aż 512 poziomów nacisku) doskonale nadaje się do obsługi systemu Windows, a niekiedy rozwiązanie to jest nawet wygodniejsze od zwyczajnej myszy.

Wraz z tabletem dostarczane są sterowniki oraz oprogramowanie współpracujące z aplikacjami biurowymi, takimi jak np. NetMeeting czy MS Word oraz z aplikacjami graficznymi (np. Photoshop). W zestawie znajduje się również pełna wersja programu do malowania, Painter Classic firmy MetaCreations.

Urządzenie zasilane jest z portu komputera, natomiast pióro - z baterii alkalicznej, popularnego paluszka. Tablet Mediatech MT-180 sprzedawany jest w dwóch wersjach różniących się od siebie interfejsem: USB lub port szeregowy.

Rodzaj: tablet

Producent: Multistyk, tel. (022) 7951449

www.multistyk.com.pl

Cena: 199 zł (RS-232), 219 zł (USB)


Zobacz również