Mouse Pad Label Printer

Mouse Pad Label Printer firmy Casio to podkładka pod mysz, która... potrafi drukować etykiety.

Mouse Pad Label Printer firmy Casio to podkładka pod mysz, która... potrafi drukować etykiety.

Wystarczy zaznaczyć wybrany fragment tekstu np. w Wordzie lub Excelu, kliknąć prawym przyciskiem myszy, wybrać jeden ze stylów wydruku i otrzymamy estetyczną naklejkę, która może służyć np. jako etykieta segregatora. Mouse Pad Label Printer potrafi drukować do trzech linii tekstu na 18-milimetrowej taśmie. Możemy łatwo wydrukować samoprzylepne etykiety w wielu kolorach. Datownik, w który jest wyposażone urządzenie, pozwala na drukowanie aktualnej daty i czasu.

Ergonomicznie wyprofilowana podkładka ma pod spodem gumowe stopery, które zapobiegają jej przesuwaniu. Drukarka etykiet nie musi być cały czas przymocowana do podkładki, możną ją łatwo od niej odczepić.

W zestawie Mouse Pad Label Printer, oprócz podkładki i płyty CD-ROM z programem instalacyjnym, znajduje się łącze USB, AC Adapter oraz 9-milimetrowa taśma do drukowania. Podkładka drukująca etykiety współpracuje z komputerami w zainstalowanych systemach: Windows 98/98SE/2000 Professional, wyposażonymi w port USB. Pecet powinien mieć procesor Pentium 75 MHz lub lepszy oraz przynajmniej 32 MB pamięci RAM i CD-ROM (niezbędny podczas instalacji oprogramowania).

Mouse Pad Label Printer

Rodzaj: podkładka pod mysz drukująca etykiety

Producent: Casio, www.casio.com

Informacje: ZIBI, www.zibi.com.pl

Cena: 460 zł


Zobacz również