Nowa Zelandia daleka i bliska

Niezachwycający najnowszą technologią, ale przyjemny, rzetelnie przygotowany program mutlimedialny - dla turystów i miłośników geografii.

Niezachwycający najnowszą technologią, ale przyjemny, rzetelnie przygotowany program mutlimedialny - dla turystów i miłośników geografii.

Nowa Zelandia daleka i bliska to multimedialny odpowiednik książki podróżniczej, zachęcający do odwiedzenia tego najbardziej odległego - dla mieszkańców Polski - miejsca na Ziemi. Pomimo ogromnych odległości to obecnie popularny cel wycieczek, zwłaszcza po światowym sukcesie filmu Władca Pierścieni.

Ciekawy, choć nienowoczesny

W programie znajdziesz historię Nowej Zelandii, zarówno tę oficjalną, jak i przekazywaną z pokolenia na pokolenie w mitach i legendach. Wiele miejsca poświęcono atrakcjom turystycznym. Bardzo szczegółowo opisane zostały regiony obydwu wysp tworzących Nową Zelandię i najciekawsze miejsca. Potencjalni turyści znajdą w programie sporo praktycznych porad i wskazówek, związanych z podróżą i zapleczem turystycznym. Wszystkie części programu opatrzone są dużą liczbą fotografii, są także sekwencje wideo.

Program nie rzuca na kolana nowoczesnymi technologiami informatycznymi, ale nieco przestarzały interfejs nie razi. Można mieć drobne zastrzeżenie co do jakości niektórych zdjęć (widoczne pogorszenie jakości związane z kompresją JPG) i głosów lektorów czytających opisy. Sporadycznie zdarzają się również kłopoty z nawigacją po programie, np. po obejrzeniu niektórych sekwencji wideo konieczne jest ponowne uruchomienie aplikacji. Aplikacja uruchamiana jest w rozdzielczości 800 x 600 pikseli.

Informacje Wydawnictwo Kolumb

http://www.globinfotour.pl

Cena 29 zł


Zobacz również