Sim City 4

Budujemy nowy dom...

Budujemy nowy dom...

Serii Sim City nie trzeba przedstawiać większości graczy. Ta strategia ekonomiczna zapewniła sobie trwałe miejsce w historii gier.

W czwartej odsłonie wcielisz się w burmistrza, którzy zarządza miastem i dba o dobre samopoczucie mieszkańców. Buduje drogi, doprowadza prąd, wznosi domy i mosty.

Gra jest prostsza od poprzednich części serii, wiele funkcji zostało poprawionych i usprawnionych. Z drugiej strony pojawiły się też nowości: teraz liczą się wykształcenie i wiek mieszkańców miasta. Z tym związane są problemy z edukacją: trzeba się dobrze zastanowić, w jakiej części miasta zbudować placówki oświatowe danego typu. Rozwinięte zostały opcje związane z budżetem, a żonglowanie podatkami dla poszczególnych grup ludności jest zagadnieniem kluczowym dla rozwoju twego miasta.

Jakże polski to widok... tylko ulice coś za proste

Jakże polski to widok... tylko ulice coś za proste

Nowością jest również opcja tworzenia więcej niż jednego miasta. Fanów serii The Sims ucieszy też na pewno możliwość importowania postaci z tej gry i wstawiania ich do Sim City. Co ciekawe, kiedy już się znudzisz dobrobytem, możesz zesłać na swą metropolie mniej lub bardziej fantastyczną katastrofę

Wydawca w Polsce Cenega Poland

Informacje http://www.cenega.pl

Wymagania sprzętowe CPU 600 MHz, 256 MB RAM, karta graficzna 3D 32 MB

Cena 139,90 zł

Najniższa cena 116 zł, http://www.maxgame.pl

Ocena 4/5


Zobacz również