Snails

Ślimak, ślimak, pokaż rogi

Ślimak, ślimak, pokaż rogi

Pamiętasz Wormsy? Na pewno tak. Teraz nadchodzi czas, aby dżdżownice zamienić na ślimaki. Wszystko z powodu gry stworzonej przez firmę Futech. Snails, bo o niej mowa, to prawie robale na komórkę. Dowodzisz grupą ślimaków uzbrojonych w bazooki i karabiny maszynowe. Do tego dochodzi broń specjalna, taka jak wybuchająca żaba czy parzący żel. Wielkość arsenału zmieniasz w opcjach. Polem bitwy może się stać nie tylko ziemia, ale także dno oceanu bądź obca planeta z inną siłą przyciągania pozwalającą na wysokie skoki twoich żołnierzy. Niezależnie od terenu, na ruch będziesz miał minutę, a po oddaniu strzału - kilka dodatkowych sekund na ucieczkę. Często właśnie te sekundy okazują się decydujące dla rozgrywki. Oczywiście pogłoski o tym, jakoby ślimaki poruszały się powoli, można włożyć między bajki.

Grafika w Snails jest kolorowa. W redakcji każdy, kto widział grę, nie mógł wyjść z podziwu. Plansze zostały ciekawie zaprojektowane. Szkoda, że nie generują się one losowo, co urozmaiciłoby rozgrywkę.

Niestety, do gry nie zaimplementowano trybu multiplayer, w związku z czym będziesz musiał prowadzić potyczki tylko z komputerowym przeciwnikiem. Do wyboru masz kilka poziomów trudności, jednak już na Medium wrogie ślimaki będą trafiać w twoją armię nawet z największej odległości i najtrudniejszej pozycji.

Gra jest utrzymana w konwencji humorystycznej, o czym przekonasz się, czytając wyświetlane komunikaty i porady. Ślimaki potrafią robić zabawne miny tuż przed momentem, w której obrywają od wroga. Ostateczna wersja będzie płatna, ale bardziej rozbudowana.

Snails

Gatunek: zręcznościowa

Producent: Futech

Cena: na razie darmowa

Liczba graczy: 1

Język: angielski

Sprzęt: Nokia 7650


Zobacz również