Sport - news

Polski Związek Snowboardu

Polski Związek Snowboardu

http://www.ceti.com.pl/~pzsnow - Zima ma się już ku końcowi, niemniej wszystkich miłośników białego szaleństwa z pewnością zainteresuje witryna Polskiego Związku Snowboardu. Na profesjonalnie przygotowanych stronach odnajdą oni kalendarium imprez, wiadomości o zawodnikach, rankingi i bogatą kolekcję zdjęć.

Wędkarstwo to jest to

http://wedkarstwo.to.jest.to - Wędkarstwo cieszy się w Polsce dużą popularnością, czego dowodem są liczne polskie strony WWW, poświęcone temu sportowi. Ostatnio powstała kolejna, wzbudzająca już duże zainteresowanie, strona internetowego magazynu RYBIE OKO. Wszyscy wędkarze odnajdą na niej fachowe porady technik łowienia, opisy sprzętu, komentarze do nowych zarządzeń PZW i relacje z targów wędkarskich.

FRANCE `98

http://www.free.polbox.pl/r/radomiak - Mistrzostwa świata w piłce nożnej odbędą się dopiero za 4 miesiące, jednak już dziś w polskiej sieci powstała strona im poświęcona. Odnajdziemy na niej wszystkie informacje o drużynach występujących w tej imprezie, grupach, w jakich przyjdzie im grać, przeczytamy opinie trenerów i zawodników, a także poznamy stadiony, przygotowane przez organizatorów.

Turystyka górska

http://free.polbox.pl/p/przemk81/ - Początek wiosny to dla miłośników turystyki górskiej początek okresu wycieczek po polskich szlakach. Ucieszy ich zatem fakt, że powstała polska strona WWW, na której znajdą informacje o ciekawych drogach wspinaczkowych, nie oznakowanych szlakach i pogodzie w polskich Tatrach. Zainteresowani wspinaczką górską odnajdą tu także wiadomości o sprzęcie i technikach stosowanych w tym sporcie.

Rajdy samochodowe

http://friko3.onet.pl/ol/crazymel/ - Miłośników rajdów samochodowych zaciekawi z pewnością kolejna polska strona. Dzięki tej witrynie będą mogli śledzić zmagania kierowców, zapoznać się z sylwetkami aktualnych liderów i ich sportową przeszłością. Poznają także samochody, na jakich startują, i dokładne terminy wszystkich europejskich imprez rajdowych. Jeśli tego będzie mało, zawsze mogą przeczytać podsumowanie sezonu `97 i obejrzeć galerię zdjęć z polskich rajdów samochodowych.


Zobacz również