The Sims: Gwiazda

Jak zrobić karierę w świecie show-biznesu?

Jak zrobić karierę w świecie show-biznesu?

Szczeble kariery

PODPOWIEDŹ 5. Pierwsze, co musisz zrobić, to znaleźć sobie agenta. Do tego służy kolorowy brukowiec dostarczany wraz z prasą codzienną. Gdy zaczniesz go czytać, wybierz "znajdź agenta" i zatwierdź podpisanie umowy.

PODPOWIEDŹ 6. By zostać gwiazdą, należy często odwiedzać Centrum Show-biznesu. Jeśli nie ma cię tam dłużej niż dwa dni, dostaniesz ostrzeżenie. W menu planu Centrum znajdują się oferty dla muzyków, aktorów i modeli. Niektóre obiekty stają się dostępne dopiero po osiągnięciu wyższych poziomów sławy.

PODPOWIEDŹ 7. Zdecydowanie najlepszym miejscem w Centrum jest klub Kameroka. Są tu dwie sceny, na których można zdobyć pierwsze awanse: dla aktora i piosenkarza. Są tutaj bar z szaszłykami, wygodna kanapa, łazienka i gry towarzyskie. Najważniejsza zaleta tego miejsca to niewielka powierzchnia, jaką zajmuje. Dzięki temu nie trzeba tracić czasu, energii i dobrych okazji na przemierzanie hektarów przestrzeni, co może się przytrafić w innych obiektach.

Gdy Sim osiągnie wysoki poziom kariery estradowej, ma szansę zagrać w filmie. To zaszczyt, ale także nie lada wyzwanie.

Gdy Sim osiągnie wysoki poziom kariery estradowej, ma szansę zagrać w filmie. To zaszczyt, ale także nie lada wyzwanie.

PODPOWIEDŹ 8. Udany występ nagradzany jest punktami gwiazdorstwa i gotówką. Termin "udany" oznacza pozytywną reakcję fanów lub reżysera czy fotografa. Najmniej zarabiasz, śpiewając: po pięć simoleanów od słuchacza, lecz występując, zaspokajasz też potrzebę rozrywki. Dwukrotnie więcej zarobisz na aktorskiej scenie z mikrofonem, lecz jest to występ wyczerpujący.

PODPOWIEDŹ 9. Gdy będziesz już miał na zbyciu 250 simoleanów, kup sobie przy salonie Afrodyta strój godny gwiazdy. Wygląd Sima nie zmieni się, lecz inni będą postrzegać go inaczej.

PODPOWIEDŹ 10. Za awanse i występy zaczniesz otrzymywać nagrody odpowiednie dla każdej z trzech branż. Zostaną one przyniesione do twojego domu. Nagrodę Simmy możesz dostać za występy na miejscu; to samo dotyczy nagrody publiczności, przyznawanej tym artystom, którzy znajdą zawsze chwilę, aby zamienić słówko z fanami.

Snobistyczne przyjaźnie

Nadziany idol może kupić zestaw do nurkowania. Wchodzenie i wychodzenie z niego zajmuje dużo czasu. Nie da się z niego korzystać przez chwilę.

Nadziany idol może kupić zestaw do nurkowania. Wchodzenie i wychodzenie z niego zajmuje dużo czasu. Nie da się z niego korzystać przez chwilę.

PODPOWIEDŹ 11. Po osiągnięciu poziomu dwóch gwiazdek powinieneś znaleźć sobie wpływowych przyjaciół. Bez nich dalszy awans będzie niemożliwy. Gdy masz dwie gwiazdki, średni poziom przyjaciół powinien wynosić dwa, aby dalej awansować. Im wyższy poziom rozwoju, tym więcej tych cennych przyjaźni jest potrzebne. Przyjaźń jednej osoby o wysokim poziomie gwiazdorstwa bywa więcej warta niż dwóch osób o niższym. Najcenniejsze są kontakty z osobami, nad których głową pojawia się gwiazdka. Daruj sobie zabieganie o względy postaci o PRAWDZIWEJ sławie, na przykład Marylin Monroe.

PODPOWIEDŹ 12. Podchodź do każdej znanej osobistości i podawaj rękę na powitanie. Nie zrażaj się niepowodzeniami. Mało która gwiazda zechce od razu zaprzyjaźnić się z nieznanym człowiekiem. Próbuj dalej, zwłaszcza po awansach. Pierwsze powitanie spowoduje ukazanie się danej osoby w oknie kontaktów. Zobaczysz także, jaki ma ona znak zodiaku. Jeśli jest identyczny lub przyjazny ze znakiem twojego Sima, zacieśnienie więzów jest prawdopodobne.

PODPOWIEDŹ 13. W kontaktach z gwiazdami unikaj podlizywania się. Nie proś ich o autograf i nie dawaj swojego. Bądź uprzejmy i taktowny.

PODPOWIEDŹ 14. Gdy trwały poziom znajomości osiągnie poziom cztery, zadzwoń i zaproś słynnego Sima do domu. Rozmawiaj i nakłoń go, aby przyłączył się do jakiejś wspólnej rozrywki, na przykład gry w bilard. Poziom powyżej ośmiu pozwala zaprosić znajomego do wspólnej kąpieli w basenie z hydromasażem. Robiąc coś razem, Simy gadają do siebie i raz dwa znajomość przeradza się w przyjaźń. Możesz też korzystać z obiektów znajdujących się w Centrum. Pamiętaj, że każdą zażyłość należy podtrzymywać, choćby przez krótkie rozmowy.


Zobacz również