Najlepsze projektory kina domowego - wiosna 2012

Zbliża się Euro i Olimpiada. Oglądanie zmagań sportowych na dużym ekranie to przyjemność. Dobry projektor pomoże podgrzać atmowsferę i zagwarantuje niezapomniane wrażenia

Panasonic PT-AH1000E

Panasonic PT-AH1000E

Panasonic PT-AH1000E to projektor z całkiem wysokiej półki w cenie akceptowalnej dla średnio zamożnych. Charakteryzuje się bardzo dobrym obrazem, dynamiką, naturalnymi kolorami i głębokimi czerniami.

Jakość obrazu

Panasonic PT-AH1000E jak na urządzenie dedykowane do kina domowego oferuje dużą jasność. 2800 lumenów to domena projektorów prezentacyjnych. Więcej światła oznacza możliwość bezproblemowego oglądania nawet w gorszych... czytaj więcej »

JVC DLA-X30W

JVC DLA-X30W

JVC DLA-X30W to model projektora dla mniej zasobnego klienta. Kilkanaście tysięcy zamiast kilkudziesięciu w porównaniu do X90 to spora różnica. Tym bardziej, że w codziennym użytkowaniu różnica w jakości obrazu jest praktycznie niezauważalna

Jakość obrazu

Jakość odtwarzanego przez DLA-X30W niewiele ustępuje droższemu modelowi X90, z tak zwanej górnej półki. Owszem, gdyby udało się wykorzystać wszystkie możliwość dziewięćdziesiątki różnica byłaby większa ,ale kto w... czytaj więcej »

JVC DLA-X90RB

JVC DLA-X90RB

Projektor kina domowego za kilkadziesiąt tysięcy złotych? Spora kwota, ale jeżeli cię stać to warto. Prawdziwi fani filmów docenią rewelacyjny, pełen szczegółów obraz o doskonałym kontraście, bardzo dobrą dynamikę, żywe i naturalne kolory oraz możliwość wyświetlania obrazów trójwymiarowych. Wszystko zamknięte w ładnej, eleganckiej obudowie z pełna automatyką sterowania i regulacji.

Jakość obrazu

Mimo relatywnie niskiej jasności obraz jest wyraźny i czytelny, nawet gdy pomieszczenie nie jest całkowicie zaciemnione. W praktyce bez problemu można porównywać DLA-X90 do urządzeń, które oferują jasność dwukrotnie... czytaj więcej »

Epson EH-TW6000

Epson EH-TW6000

Epson EH-TW6000 powinien zadowolić nawet najwybredniejszego kinomana. Oferuje szczegółowy, ostry i dynamiczny obraz, bardzo dużo opcji konfiguracyjnych. Elegancka, trochę futurystyczna czarna obudowa gwarantuje, że nie powstydzi się go żaden

Jakość obrazu

Kolory reprodukowane przez Epsona są zbyt jasne. Kłopot w tym, że nie bardzo można skorygować w znaczący sposób to ustawienie za pomocą wbudowanych funkcji. Barwom brakuje nasycenia, a obraz sprawia wrażenie wypranego.... czytaj więcej »

Benq W1100

Benq W1100

BenQ W1100 to doskonały kompromis między wysoką jakością odtwarzanego obrazu a relatywnie niską ceną. Projektor doskonale reprodukuje kolory, oferuje bardzo dobrą geometrią i ostrość obrazu. Dodając do tego elegancką obudowę otrzymujemy urządzenie które może znaleźć się w każdym salonie.

Jakość obrazu

Przyzwoity obraz, duża płynność, brak szumów. BenQ W1100 to bardzo dobra i stosunkowo niedroga propozycja dla entuzjastów kina domowego. Każdy odtwarzany materiał jest wystarczająco ostry i szczegółowy. Doskonała... czytaj więcej »


Zobacz również
Zasady bezpiecznego korzystania z Internetu i komputera
Przetestuj szybkość swojego łącza w komputerze i smartfonie