Najlepsze smartfony do gier 2011

Przedstawiamy najlepsze smartfony do gier, które będą nadawać się do uruchomienia wszystkich najnowszych tytułów. Są to idealne urządzenia dla osób, które lubią grać, ale nie chcą zaopatrywać się w dodatkową konsolę do gier. Zobacz nasz ranking!

Smartfony obecnie pełnią nie tylko rolę telefonów, ale też przeglądarek internetowych, centrów multimedialnych i konsol do gier. Wychodzące na nie tytuły charakteryzują się szczegółowością grafiki na poziomie gier dostępnych na Playstation Portable oraz Nintendo DS.

Zobacz nasze testy smartfonów!

Smartfon do gier korzysta z ekranu o przekątnej 4" (lub więcej). Dzięki tak dużemu ekranowi możliwe będzie nie tylko dostrzeżenie wszystkich efektów graficznych, ale też wygodne sterowanie za pomocą panelu dotykowego. Oprócz tego powinien być on wyposażony w dwurdzeniowy procesor, który pozwoli na płynne działanie wszystkich najnowszych tytułów. Miłym dodatkiem (acz nie koniecznym) będzie pojawienie się portu HDMI, który umożliwi na uruchomienie naszych gier na monitorze lub telewizorze.

Którego smartfona do gier warto wybrać? Dowiecie się tego z naszego rankingu - pod każdym zdjęciem znajduje się link do jego testu oraz specyfikacji.


Zobacz również
Przetestuj szybkość swojego łącza w komputerze i smartfonie
Prawidłowa konfiguracja BIOS - jak to zrobić?